Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
4-etažna kuća na prodaju, Amerić, 450.000€, 330m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Mladenovac opština
  5. Amerić
  6. 4-etažna kuća

4-etažna kuća na prodaju, Amerić, 450.000€, 330m²

Beograd, Mladenovac opština, Amerić
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-2437Oglas ažuriran: 15.05.2026.
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
4-etažna kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.824 €

450.000 €

1.364 € / m2

330 m²
1 soba
O kući
  • Etaž: 4
  • Površina: 330 m²
  • Površina placa: 27a
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, klima
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1347
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto
Detaljnije o kući
  • Objekat poseduje: podrum
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Luksuzna kuća u mirnom okruženju.

Novogradnja iz 2025.godine, ukupne površine 330m2. Prodaje se opremljena ili bez stvari, po želji kupca.

Nalazi se na placu od 27ari, koji je

ceo ogradjen sa dve klizne kapije.

Voda je arterijski bunar.

Kuca se nalazi u sumi, izdvojena van naselja, a do centra sela ima 600m.

Kuca ima 3 sprata.

- Ukopani deo je podrum za dva automobila,

vesernica i dečja prostorija,

sauna, sprave za trcanje i vezbanje.

- Na prvom spratu je gostinjska soba/kancelarija,

kupatilo, dnevna soba sa kuhinjsko trpezarijskim prostorim koji izlaz na natkriven trem sa letnjom kuhinjom i kupatilom.

- Na spratu su 3 spavace sobe sa kupatilom i dve terase.

Bazen je prelivni-infinity slana voda sa grejanjem dimenzija 12,2*3.3m, a u sklopu je

I 2×2m sa hidromasazom.

Grejanje u celoj kući je podno.

Kuca je pod kamerama i alarmnim sistemom.

Objekat je idealan kako za život tako i za poslovni prostor.

Na placu se nalzi I pomoćni objekat od 16m2.

Kuća poseduje gradjevinsku dozvolu, a upotrebna dozvola je u procesu odobravanja.

Cena je 450.000