Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 123.600€, 54m²

123.600 €
2.289 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 251
- Godina izgradnje: 1961.
Opis oglasa
Novi Sad, Bulevar. Odličan porodični stan 52 m2+terasa, sa dnevnim boravkom, komotnom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom sa prozorom, zastakljenom terasom, kupatilom i ostavom. Nisu potrebna nikakva dodatna ulaganja. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, a dvorišno okrenut za mir u zelenilu. U neposrednoj blizini se nalaze škola, vrtić, železnička i autobuska stanica, i dva glavna novosadska bulevara. Zgrada je starije, kvalitetne gradnje, 4. od 5 spratova. Cena 123.600 EUR (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park11 min
- Dunavski park22 min
- Železnički park23 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Svetozaru Miletiću5 min
- Galerija Matice srpske5 min
- Jodna Banja11 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Petefi Šandor)9 min
- Srednja škola (Elektrotehnička škola Mihajlo Pupin)10 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Happy Place)10 min
- Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)8 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica Genesis)8 min
- Klinika (Poliklinika Dr Brana Kovačević)11 min
- Teretana (Fitness studio Power Fit)5 min
- Prodavnica (Voće i povrće Pinćir BIO)3 min
- Restoran (Kafe & restoran Grič)4 min