Dvosoban stan na prodaju, Bežanijska kosa 2, 220.000€, 72m²

220.000 €
3.056 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1564
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
Opis oglasa
U ponudi je stan u mirnom delu Bežanijske kose, u kraju poznatom po zelenilu, parkovima i porodičnom okruženju. Ono što ovu nekretninu posebno izdvaja jeste velika terasa koja predstavlja pravu privatnu oazu mira, dodatno zaklonjenu krošnjama drveća i zelenilom koje okružuje zgradu.
Stan je svetao, severno orijentisan i veoma funkcionalnog rasporeda. Izlaz na terasu omogućen je iz dnevne i spavaće sobe, dok je trpezarija zasebna prostorija povezana sa kuhinjom i velikom ostavom, što dodatno doprinosi praktičnosti svakodnevnog života.
Dodatnu vrednost ovoj nekretnini daje mogućnost reorganizacije prostora, odnosno zatvaranja dela velike terase kako bi se dobila dodatna spavaća ili radna soba, u skladu sa potrebama budućih vlasnika.
Stan se prodaje prazan, što ostavlja mogućnost uređenja enterijera prema sopstvenim potrebama i stilu života.
Lokacija pruža odličan balans između mirnog porodičnog života i dobre povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, parkovi, kafići, kao i brz izlaz na autoput.
• velika terasa
Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za parove, manje porodice ili kupce koji žele mirno okruženje i funkcionalan životni prostor u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda.